Menu
Obec Veľaty
Veľaty

PROGRAM OBNOVY DEDINY

PROGRAM OBNOVY DEDINY

Inšpekčná cesta Slovenskej agentúry životného prostredia

Dňa 15. 6. 2007 sa v rámci  Inšpekčnej cesty zastavila delegácia Slovenskej agentúry životného prostredia v Banskej Bystrici vrátanie vedenia Krajského stavebného úradu v Košiciach a vybraných starostov obcí aj v našej obci.

     Uvedení predstavitelia si prezerali priestory miestneho parku, kde sa uskutočnia práce v rámci dotačného predmetu „Obnova jazierka v parku“.

     Našej obci bola schválená dotácia na uvedený  dotačný predmet v sume 95 000,- Sk v rámci „programu obnovy dediny".

     Práce v tzv. spodnej časti parku sa budú týkať hlavne obnovy jazierka, terénnych úprav a prepojenia chodníkov s mostíkom do parku.

     Po obhliadke v parku si zamestnanci uvedených inštitúcii prezreli jednotlivé miestne komunikácie vrátane mostíkov a lávok. Snahou obce je aj v ďalšom období zveľaďovať areál parku a to komplexne vrátanie oživenia výsadby a rekonštrukcie budov a ďalších terénnych úprav. 

Dátum vloženia: 20. 6. 2007 11:22
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 10. 2015 11:24
hore

Cintorín

Šport

NATUR - PACK

NATUR - PACK

Projekty

Projekty obce